Regatta

WADER SWIMWEAR SET PRETTY PINK

Цена:
1.990
ден.

Wader детските костими за капење се меки и растегливи, и со UV заштита од 40+ која е еден од најважните детали за вистинско летно уживање.

Состав: 82% полиамид /18% еластин

Карактеристики: UV заштита (UPF) 40+